2013/06/06

Moja paczka z Makeup Geek!

Hej! 

Chciałabym podzielić się z Wami moim szczęściem. Otóż kilka dni temu dostałam paczkę od ekipy Make Up Geek (jeśli nie wiecie kto to odsyłam na stronę www.makeupgeek.con oraz na kanał na YT o takiej samej nazwie). Dostałam od nich w prezencie całą masę dobroci. Kiedy jedna z dziewczyn zarządzających napisała do mnie, że chcą wysłać mi trochę kosmetyków do przetestowania nie spodziewałam się, że będzie ich aż tyle!

W skład paczki weszło  18 różnych cieni do powiek, 3 sypkie pigmenty oraz 3 żelowe eyelinery. Wszystkie produkty są pełnowymiarowe.


Jeśli chodzi konkretnie o kolory, które dostałam są to:

- eyeliner Rave
- eyeliner Amethyst
- eyeliner Cottontail
- pigment Insomnia
- pigment Liquid Gold
- pigment Utopia

oraz cienie

- white lies          - cupcake
- corrupt             - bitten
- creme brulee     - frappe
- mocha              - shimma shimma
- last dance         - purely naked
- bling                 - sensous
- cinderella          - cosmopolitan
-glamorous          - twilight
- prom night        - graphite


Wszystkie kolory są cudowne. Eyelinery i pigmenty są w odważnych, żywych kolorach, z kolei cienie są stonowane - brązy, beże, róże, fiolety, szarości.
Jest w czym przebierać! Wszystkie produkty są świetnej jakości, w solidnych a przy tym ładnych opakowaniach, świetnie napigmentowane, idealnie się blendują... Nic dodać, nic ująć. Firmą MakeUp Geek jestem absolutnie oczarowana!W najbliższej przyszłości postaram się porobić swatche wszystkich produktów oraz kilka różnorodnych makijaży.


Wspaniałego popołudnia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz